logoalpol

          

Systemy okienno-drzwiowe

PONZIO PE 40

PE 40 zoom

 

 

System profili aluminiowych bez izolacji termicznej - jest przeznaczony do wykonywania konstrukcji wewnętrznych: lekkich ścianek i przeszkleń oraz drzwi nakładkowych jedno i dwuskrzydłowych.

Czytaj więcej...

PONZIO PT 50

PT 50 zoom

 

System profili aluminiowych bez izolacji termicznej. Przeznaczony jest głównie do wykonywania zabudowy wewnętrznej: wiatrołapów, boksów kasowych, gablot i ścianek działowych.

Czytaj więcej...

PONZIO PT 52

PT 52 zoom

 

 System przeznaczony do wykonywania elementów zabudowy zewnętrznej, które wymagają izolacji termicznej.

Czytaj więcej...

PONZIO PE 52

PE 52 zoom

Ekonomiczny system posiada trzykomorową konstrukcję profili z rowkiem okuciowym w standardzie "euro" oraz rowkiem okuciowym stosowanym w oknach i drzwiach balkonowych z profili PVC lub drewnianych.

Czytaj więcej...

PONZIO PT 60

naroznik PT 60 800

 

 

System przeznaczony do wykonywania elementów zabudowy zewnętrznej, wymagających izolacji termicznej.Trzykomorowa konstrukcja usprawnia funkcjonowanie systemu i zachęca inwestorów do jego stosowania

Czytaj więcej...

PONZIO PE 60

pe 60 zoom

 

 

System o trzykomorowej konstrukcji profili z rowkiem okuciowym w standardzie „euro” oraz z rowkiem okuciowym stosowanych w oknach i drzwiach balkonowych z profili PVC lub drewnianych.

Czytaj więcej...

PONZIO PE 68 OKNA

pe 60 zoom

 

System o trzykomorowej konstrukcji profili z rowkiem okuciowym w standardzie „euro” oraz z rowkiem okuciowym stosowanych w drzwiach i oknach balkonowych z profili PVC lub drewnianych. 

Czytaj więcej...

PONZIO PE 68 DRZWI

pe 68 drzw zoom

 

 Trzykomorowy system izolowany termicznie przeznaczony do wykonywania konstrukcji drzwiowych. System posiada konstrukcję profili współpłaszczyznowych (luz wrębowy wynosi 18mm) oraz możliwość zastosowania listew przyszybowych do rowka w standardzie euro.

Czytaj więcej...

PONZIO PE 78 OKNA

PE 78 okna zoom

 

System posiada czterokomorową konstrukcję profili z rowkiem okuciowym w standardzie "euro" i jest przeznaczony do konstrukcji okien o szczególnie wysokich wymogach izolacyjności termicznej

Czytaj więcej...

PONZIO PE 78 DRZWI

PE 78 drzwi zoom

System drzwiowy posiada czterokomorową konstrukcję profili z rowkiem okuciowym w standardzie euro. Zaliczany jest do najbardziej energooszczędnych rozwiązań spośród tego typu konstrukcji. 

Czytaj więcej...

PONZIO NT 78 EI

NT78EI zoom

 

System o trzykomorowej konstrukcji przeznaczony do wykonywania wewnętrznych i zewnętrznych przegród przeciwpożarowych.

Czytaj więcej...

PONZIO PW 93 WOOD

PW 95 wood zoom

 

Główną cechą systemu będącego połączeniem aluminium i drewna PW 93Wood jest zastosowanie przekładki termicznej o szerokości 24 mm.

Czytaj więcej...

PONZIO PE 68HI

PE 68HI big

 

Wariant systemu PE 68, który posiada analogiczną konstrukcję do systemu okiennego PE 68. Jego dodatkowym walorem jest zwiększona izolacyjność termiczna uzyskana poprzez specjalne wkłady izolacyjne.

Czytaj więcej...

PONZIO PE 78HI

PE 78HI BIG

 

Wariant systemu PE 78, który posiada czterokomorową konstrukcję - analogiczną do systemu okiennego PE 78.

Czytaj więcej...